У Дубні влаштовують благодійний забіг на підтримку пораненого воїна
Відділ у справах молоді та спорту Дубенської міської ради до Дня Святого Миколая 19 грудня 2022 року організовує захід “Благодійний забіг Миколаїв” з метою збору коштів на лікування та реабілітацію молодого дубенчанина Романа Одемчука.
Про це повідомляють у Дубенській міській раді.
Невтішна новина згуртувала усіх дубенчан, рідних, друзів, всіх хто знає Романа – воїна, який боронячи нашу країну 28 жовтня в Донецькій області втратив ногу.
Просимо усіх небайдужих долучитися до збору коштів, здолавши символічну дистанцію на підтримку нашого воїна – героя в знак глибокої шани та подяки за захист нашого життя та спокою. Допоможемо Роману якнайшвидше повернутися до активного життя!” – зазначають у повідомленні.
Захід відбудеться за ініціативи відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради та Дубенського ліцею №5. випускником якого є Роман.
Благодійний внесок для дітей становить 50 грн., дорослих – від 200 грн.
Кожен попередньо зареєстрований учасник отримає святковий атрибут для забігу – новорічну шапку.
Реєстрація та детальна інформація за телефоном: 0994801888, 0639508834.


