778

0

Дубенська міська рада оголошується конкурс “Краща новорічно-різдвяна вітрина”.

Організатори шукатимуть найкраще святкове оформлення зовнішніх вітрин з новорічно-різдвяної тематики серед об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг міста з метою оформлення привабливого зовнішнього вигляду міста, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей міста під час новорічних та різдвяних свят.

Охочі взяти участь в конкурсі маютьі яскраво й цікаво оформити зовнішні вітрини, об’єкти торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, та подати заяву довільної форми, в якій зазначають назву суб’єкта господарської діяльності, адресу і рекламну назву закладу та додають фото вітрини.

Заяви на участь у Конкурсі приймаються до 19 грудня 2020 року на офіційній сторінці Дубенської міської ради в мережі Фейсбук “Дубно – влада – онлайн”.

Також пропозиції щодо кращої оформленої новорічно-різдвяної вітрини закладу можуть надходити від громадських організацій та мешканців міста, які будуть також враховані.

Критеріями визначення переможців Конкурсу є:
–дизайн вітрини;
–вміння поєднати новорічні фантазії та національні традиції з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів; – новорічне привітання (слоган);
–використання сучасних оздоблювальних матеріалів;
–використання світлових елементів;
–санітарно-технічний стан об’єкта та прилеглої території;
–стан рекламної вивіски на фасаді підприємства.
Переможці конкурсу визначаються шляхом голосування, яке відбуватиметься з 28.12.2020 р. по 08.01.2021 р.

0