554

0

Нещодавно в соціальних мережах були озвучені критичні зауваження стосовно розташування сіті-лайтів на вулиці Михайла Грушевського біля будинків №164 та №170.

У Дубенській міськраді повідомили, що рекламні конструкції було встановлено згідно з рішеннями виконавчого комітету №104 та №106 від 15 березня 2018 року.

“Для отримання дозволу на їх розміщення рекламорозповсюджувачами було подано належний пакет документів із погодженнями відповідних організацій – утримувачами інженерних комунікацій, а також із погодженням місця розташування спеціальної конструкції із уповноваженим підрозділом Національної поліції. Тому у діях міської ради не було порушень з наданням дозволів на встановлення рекламних конструкцій, оскільки при цьому подавалися всі необхідні погоджувальні документи.
Але деякі активні громадяни розкритикували розміщення згаданих сіті-лайтів, як таке, що негативно впливає на безпеку руху автотранспорту, і виявили власну ініціативу щодо зміни місця їх розташування. В результаті це призвело до появи 11 січня 2021 року припису (вимоги) інспектора відділу безпеки дорожнього руху департаменту патрульної поліції управління патрульної поліції в Рівненській області щодо демонтажу даних рекламоносіїв”, – повідомили у міськраді.

14 січня 2021 року на виконання припису власникам рекламних конструкцій було направлено листи з проханням здійснити демонтаж рекламоносіїв на вулиці Михайла Грушевського у м. Дубно, навпроти будинку № 164 та №170.

Разом з тим, дотримуючись норм та вимог Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Дубно, це питання було розглянуте на засіданні виконавчого комітету міської ради.

У ході розгляду, враховуючи пропозиції членів виконавчого комітету, було прийняте рішення зобов’язати власників даних рекламних конструкцій Юлію Клименко та Світлану Пелих здійснити їх переміщення на відстань від проїзної частини вулиці, яка б не перешкоджала видимості, та з дотриманням вимог, передбачених Правилами дорожнього руху та ДСТУ 3587-97 “Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану”.

0