364

0

У четвер, 6 травня, працівникам Дубенської райдержадміністрації представили нового заступника голови. Ним став колишній очільник Млинівської РДА Борис Курицький.

Борис Петрович 15 років працював на різних посадах у ДП «Млинівський лісгосп», потому працював завідувачем виробництва фермерського господарства «Млинівська чайка». У вересні 2020 року призначений головою Млинівської районної державної адміністрації. Депутат Дубенської районної ради 8-го скликання.

До сфери повноважень першого заступника відносяться відділи інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології; освіти, культури та спорту; агропромислового розвитку; цивільногозахисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами та сектор охорони здоров’я.

Зауважимо, що на посаді заступників голови вже працюють Ірина Кружайло та Тарас Чигринюк. Останній відповідатиме за роботу управління фінансів, відділів економіки; цифрового розвитку, цифрової трансформації, цифровізації та надання адміністративних послуг; забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування.

А Ірина Кружайло куруватиме роботу управління соціального захисту населення, служби в справах дітей, архівного відділу та відділу інфомаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації.

0