776

1+

Очільниця Управління освіти зустрілась з колективом спортивної школи.

У приміщенні Дубенської дитячо-юнацької спортивної школи 6 жовтня відбулись збори під керівництвом очільниці  Управління освіти Дубенської міської ради Наталії Іваницької. Посадовиця на порядок денний винесла декілька питань – виконавська та трудова дисципліна, етика поведінки та поширення коронавірусної інфекції.

«Хочу зазначити, що коли я приступила до виконання посадових обов’язків, то провела збори апарату управління й перше, на що звернула увагу – на дотримання етики працівниками. Саме порушення етичних норм ведуть за собою порушення інших норм законодавства. Бо вони породжують напруженість в колективі й ми просто не можемо знайти спільну мову, домовитись та підтримати один одного. Я хочу, щоб ви тут і зараз задали мені питання про мою діяльність, як очільниці управління, а не розносили по місту певні пересуди», – зазначила керівниця міського управління  освіти.

Найбільше колектив дитячо-юнацькії спортивної школи хвилювало питання про звільнення з посади директора Василя Лозанюка.

Наталія Іваницька пояснила, що вона його дійсно звільнила й підставою для звільнення стали догани, пов’язані з порушенням трудової та виконавської дисципліни.

Під кінець зборів на декілька хвилин завітав мер міста Василь Антонюк та звернувся до присутніх:

«Ви чітко дали відповідь, щодо звільнення директора. В мене одна єдина позиція – я хочу, щоб дитячо-юнацька спортивна школа розвивалась, а для цього ми маємо працювати як єдина ціла команда – підтримувати начальника управління. У вас має бути керівник, який вболіває за розвиток спорту серед дітей та молоді».

На завершення зустрічі колектив запропонував кандидатуру Олександра Максимчука на посаду очільника установи.

Зі слів Наталії Іваницької, вона врахує побажання колективу, розгляне пропозиції і заклад позашкілля найближчим часом матиме нового директора.

1+