482

0

Киснева станція у міській лікарні працює цілодобово. Саме звідси кисень подається до відділень.

За повідомленням Дубенської ОДА, окрім стаціонарної подачі кисню, для стабільного забезпечення пацієнтів киснем, медзаклад використовує концентратори, які самі виробляють кисень. На сьогодні в Дубенській лікарні є 31 такий концентратор.

«Лікарня потужністю 180 ліжко-місць, насьогодні заповнена на 63%. 95 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці, 5 – в палатах інтенсивної терапії, – зазначив Володимир Крохмаль, т.в.о. директора лікарні. – На сьогодні, за добу Дубенська міська лікарня використовує 1 тонну рідкого кисню, тоді як в січні цього об’єму вистачало на тиждень. Це пов’язано із збільшенням кількості хворих з потребою кисню, що спостерігається по всій Україні».

Разом з тим 7 квітня, до Дубенської міської лікарні прибула цифрова стаціонарна рентгенологічна система «MOVIPLAN». Сучасне медичне обладнання, вартістю близько 5-ти мільйонів гривень, закуплене за рахунок коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Медичним призначенням рентген-системи «MOVIPLAN» є діагностика, візуалізація та документування захворювань та ушкоджень. Тож після введення в експлуатацію у лікувальному закладі буде доступна сучасна рентгенографія, повідомили у Дубенській міській раді.

0