344

0

У 54 територіальних громадах краю із ветеранами вже працюють соціальні менеджери. Невдовзі до ініціативи приєднаються ще десятеро громад.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Наразі в області є майже 11 тисяч ветеранів – учасників АТО, а також 261 сім’я загиблих. Жоден із них не має лишитися поза увагою держави. Рівненщина – пілотна область, де втілюють проєкт з питань ветеранів. Ініціатива передбачає, щоб у кожній територіальній громаді був фахівець, який дбатиме про ветеранів АТО та їхні сім’ї»,  –  зазначив Віталій Коваль.

Керівниця «Ветеранського простору» Ольга Яковлєва повідомила, що у червні для соціальних менеджерів розпочнуться навчальні семінари.

«Вже з початку наступного місяця ми плануємо розпочати серію навчальних семінарів для таких фахівців. Наша організація разом із іншими ветеранськими спілками та представниками Мінветеранів Рівненщини, відвідає чотири райони області. Ми, разом із соціальними менеджерами, розробимо спільний план дій щодо подальшої роботи. Окрім того, кожний фахівець у роботі з ветеранами отримає напрацьований нами пакет документів для використання у своїй діяльності», – повідомила Ольга Яковлєва.

0