347

0

За сприяння Рівненського обласного управління охорони здоров’я та Дубенської міської ради, за кошти Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією (The Global Fund) КНП “Міська поліклініка” Дубенської міської ради отримала апарат GeneXpert швидкої діагностики захворювання на туберкульоз.

Система GeneXpert дає можливість виявити молекулярно-генетичним методом збудник туберкульозу протягом 2 годин. Це дозволяє з перших днів призначити пацієнту адекватну терапію, а значить забезпечити універсальний, орієнтований на пацієнта, доступ для своєчасної та якісної діагностики, лікування та догляду хворим туберкульозом.

Даний вид обстеження проводиться за направленням лікаря або при наявності певних симптомів. Дослідження аналізу в лабораторії Протитуберкульозного відділення КНП “Міська поліклініка” Дубенської міської ради проводиться безкоштовно.

Лікарі-фтизіатри протитуберкульозного відділення міської поліклініки закликають до співпраці колег з Дубенщини, Радивилівщини, Демидівщини та Млинівщини.
За додатковою інформацією звертатися за телефонами +380988658285, +380506066054.

0