204

0

Старостинський округ, що тепер розміщений на території Дубенського району, прозвітував про ще один успішно реалізований за цю весну проект – реконструкцію сільської автобусної зупинки.

“Реакція та вдячні відгуки місцевих жителів на обновлену зупинку, впорядкований благоустрій на території довкола неї засвідчують, що ми рухаємося у правильному напрямку. Ставимо мету, окреслюємо плани, і мобілізуємо зусилля, аби все задумане втілити в життя”, – коментує староста, який за цей невеликий відрізок часу після свого признаення на посаду вже встиг реалізувати одразу кілька значимих соціальних проєктів.

Це, зокрема, і відремонтований зсередини сільський клуб в Сестрятині, і закладена алея фруктово-плодових дерев вздовж узбіччя автошляху між Сестрятином та Безоднею.

У цій роботі, каже, було задіяно актив старостинської громади. Людей, які хочуть бачити свою малу Батьківщину успішною та процвітаючою, – прокоментував староста Сестрятинського старостинського округу Богуслав Чорнобай.

Оновлена, перештукатурена зупинка, з новою лавицею, підсвітленням у вечірній час доби, поряд встановлена дошка для оголошень, виготовлено нову конструкцію з металевим написом назви села. А справжньою родзинкою об’єкту став 3D-годинник, розміщений на стіні.

Він не лише прикрашає зупинку, але й точно показує час.

0