394

0

У селищі Смига є 28 багатоквартирних будинків, у яких майже всі квартири є приватизованими й передані у власність жителям безкоштовно.

Втім, на сайті громади нещодавно розмістили оголошення про те, що мешканці приватизованих квартир несуть відповідальність не лише за власне житло, а й за розподіл прибудинкової території, обрізку дерев чи будь-яку іншу господарську діяльність на прибудинковій території.

“Селищна рада готова розробити процедуру розподілу прибудинкових ділянок, проте досі не побачила бажання жителів ініціювати цей процес. Варто зазначити, що селищна рада не претендує на прибудинкові території, які використовуються жителями багатоквартирних будинків”, – йдеться у повідомленні на сайті громади.

Виконавчий комітет Смизької ОТГ повідомив, що для юридичного оформлення майнових прав на квартири та прибудинкову територію, для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, найкращою формою самоорганізації для вас є звичайно створення ОСББ.

0