214

0

Працівники селищної ради зустрілися з регіональним спеціалістом програми ULEAD з Європою: створення ЦНАП в Рівненській області.

Про це йдеться на сторінці Гощанської селищної ради у фейсбуці.

Кожен ЦНАП повинен пройти ряд етапів перш, ніж отримати довіру мешканців. Знання (люди знають, які послуги вони можуть отримати), розуміння (сформоване на основі інформації), прийняття (мешканці користуються послугами ЦНАП) та довіра (сформована на основі позитивного досвіду).

Говорили про те, як працювати з інформуванням та залученням населення до створення та роботи ЦНАП. Визначили основні канали комунікації з мешканцями (місцеві ЗМІ, сторінки в соціальних мережах, веб-сайти), які ефективно працюють на цей час у Гощі, обговорили ситуаційні проблеми з комунікацією у Гощанському районі та шляхи їх вирішення, а також джерела інформації – зупинки, ринок, заклади освіти, банки, підприємства тощо та визначили основну цільову аудиторію проєкту.

Роль ЦНАП в громаді – це: інформування мешканців; реєстрація запитів на отримання публічної інформації, звернення громадян, органів самоорганізації населення; бути місцем для голосування за проєкти бюджету участі; надавати приміщення для проведення публічних консультацій .

Партнерство у розбудові сучасного ЦНАП – одна з ключових ознак успішної роботи.

Вже зовсім скоро в ЦНАП селища Гоща можна буде отримати такі послуги, як:

▪️реєстрація місця проживання;
▪️послуги соціального характеру (державні допомоги, житлові субсидії);
▪️державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;
▪️пенсійні адміністративні послуги;
▪️вклейка фото в паспорт, тощо.

На сьогодні вже завершують ремонтні роботи в приміщенні ЦНАП та паралельно реалізують інституційну складову (формування документів, карток, положення, навчання працівників).

0