2958

1+

Військовослужбовці під час війни продовжують створювати сім’ї. В одній з військових частин на Дубенщині відбулося справжнє військове весілля.

Про це інформує Інженерно Позиційний Полк.

Під час дії воєнного стану в Україні діє спрощений порядок реєстрації шлюбів. Як відомо, можливість засвідчити одну з головних подій у житті підлеглих отримали командири військових частин.

Саме цим правом скористалися військовослужбовець Олексій та його наречена Наталя, які днями стали на весільний рушник в розташуванні місцевої військової частини.

Молодята довго планували цей момент і розглядали різні варіанти проведення весілля. На довго відкладати не стали і розписалися у колі бойових друзів та подруг, адже військова частина, стала другою домівкою і краща за будь який палац. Церемонія весілля відбулась у найкращих військових традиціях – під час шикування особового складу”, – йдеться у повідомленні.

Акт укладання шлюбу офіційно засвідчив командир військової частини власним підписом та печаткою військової частини. Посеред плацу молодята обмінялися обручками та дали одне одному обітниці.

1+