214

0

Наразі в Рівненській області служби дітей створили у 57 територіальних громадах із 64-х. Разом з тим, турбота про дітей – серед головних функцій і повноважень територіальних громад в рамках децентралізації. На цьому акцентовано під час онлайн наради із ТГ під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля.

На сьогодні відсутні такі служби у Білокриницькій, Великоомелянській Рівненського району, Рафалівській Вараського району, Смизькій, Крупецькій, Острожецькій та Підлозцівській громадах Дубенського району. У Сарненському районі у 100% громад вже працюють відповідні органи.

«Закликаю проявити свідомість керівників громад та прискоритися зі створенням служб. Таким чином ви допоможете дітям громади, а також подбаєте про розвиток і добробут кожної родини. Рівненська ОДА завжди готова допомогти із консультаціями щодо утворення зазначених служб», – наголосив Віталій Коваль.

Начальник служби у справах дітей Рівненської ОДА Віктор Марчук додав, що такі служби мають бути створені до 1 липня 2021 року.

Структурно служба може складатися з одного або більше працівників. Штатна чисельність працівників встановлюється з розрахунку 1 працівник не більше, ніж на 1000 дітей, але не менше одного працівника на територіальну громаду.

0