966

1+

Нещодавно двоє осіб з Верби, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, стали щасливими власниками квартир.

Житлову площу для кожного з дітей-сиріт придбали за бюджетні кошти.
Голова Вербської ТГ Каміла Котвінська розповіла, що місто, регіон та житло діти обирали самі, а місцева спецкомісія, дотримуючись вимог законодавства, погодила вибір дітей, надавала дозвіл.

Житло придбане за бюджетні кошти відповідно до держпрограми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

До кінця 2022 року заплановано забезпечити житлом іще одну особу з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з Вербської ТГ.

Кожному з дітей-сиріт виділили по 427 469 грн на придбання житлової площі.

У цілому на квартирному обліку у Вербській сільській раді наразі перебуває ще одинадцять таких осіб.

На первинному обліку у Службі у справах дітей Вербської сільської ради станом на сьогодні 21-на дитина, які мають статус дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та яких держава зобов’язана забезпечити житлом. На жаль, з кожним роком кількість таких дітей зростає, і не лише у Вербській громаді.

Чи фінансуватиме надалі держава програму забезпечення житлом таких категорій — знак питання… Але в будь-якому випадку місцеву владу громад зобов’язують захищати права дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізовувати держпрограми.

1+