565

1+

Максима Кривоша на прізвисько “Плохой”, який влітку 2020 року в Луцьку захопив автобус із людьми, психіатрична експертиза визнала осудним.

Про це повідомив “Перший канал соціальних новин”.

“Наразі експертизу завершили. Максима Кривоша визнали осудним. За неофіційною інформацією, він перебуває в Луцькому СІЗО”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що у листопаді минулого року Максима Кривоша направили на обстеження до психлікарні. Відповідне рішення ухвалив міський районний суд. Провести психіатричну експертизу Максиму Кривошу вимагали представники СБУ та прокуратури. Підозрюваного впродовж двох місяців мали обстежувати лікарі Львівської обласної психіатричної лікарні.

Слід зауважити, що справу проти нього відкрили одразу за чотирма статтями. Нині чоловікові загрожує довічне ув’язнення. 29 грудня суд подовжив луцькому “терористу” запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 2 лютого 2021 року.

Нагадаємо, 44-річний Максим Кривош на прізвисько “Плохой” у липні в центрі Луцька захопив автобус із людьми і майже десять годин утримував там 13 заручників. На щастя, ніхто не постраждав, хоча він кілька разів відкривав вогонь.

1+