355

0

Господарський суд Рівненської області у вересні 2020 року задоволив у повному обсязі позов Дубенської окружної прокуратури пред’явлений до товариства про визнання недійсним договору оренди та повернення земельних ділянок.

Так прокурори встановили, що договори оренди невитребуваних земельних часток (паїв) укладали так, що вони суперечили вимогам чинного законодавства.

Нагадаємо, що у 2019 році рішеннями Вовковиївської сільської ради, на той час ще Демидівського району, одній із агрофірм передано в оренду для сільськогосподарських потреб земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту, на території вказаної сільської ради.

Втім, проекти землеустрою на ці ділянки фактично не розроблялися, а договори укладено з порушенням вимог чинного законодавства, у зв’язку з чим вони підлягали визнанню недійсними.

У подальшому, з метою виконання судового рішення сторони у березні підписали акти приймання-передачі щоб повернути у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 35,02 га та вартістю 17,1 млн гривень.

0