313

0

Під головуванням начальника управління розвитку медичної допомоги департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту Рівненської ОДА Олена Гандзюк участь в робочій нараді взяли перший заступник голови Дубенської РДА Борис Курицький, голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов, заступник Дубенського міського голови Вікторія Дмітрієва, керівники центрів первинної медико-санітарної допомоги Дубенського району.

Розпочинаючи нараду, Олена Гандзюк проаналізувала поточний стан ходу кампанії з вакцинації населення по кожному центру ПМСД району, наголосила на важливості комунікаційної складової:

«Вакцина є, в достатній кількості. На сьогодні вакцинація – це медична послуга, яку жителі громад мають право отримати. Оперативно делегуйте працівників на навчання по роботі з вакцинами, розширюйте кількість людей, які можуть вакцинувати населення. І – комунікуйте з громадою. Правильна комунікація – запорука успішної вакцинації».

Також в ході діалогу учасниками наради було обговорено ряд важливих питань, зокрема: видачу сертифікатів про проходження вакцинації, інформаційну кампанію, роботу центрів по вакцинації тощо.

На завершення зустрічі Борис Курицький зазначив, що за підсумками зустрічі кожному керівнику тергромади буде доведено до відома актуальний стан справ по вакцинації населення від COVID-19.

Вакцинація – єдиний ефективний спосіб захистити себе від COVID-19. Відтак і медичні працівники, і представники місцевої влади мають докласти максимум зусиль, аби кампанія із вакцинації населення в районі пройшла ефективно.

0