1548

0

Сьогодні, 29 березня, Тараканівська громада попрощалася із загиблим Героєм Сергієм МАХНОВЦЕМ, який після свого останнього бою повернувся додому на щиті…

Про це повідомили на сторінці Тараканівської громади.

43-річний Сергій загинув 22 березня 2023 року в наслідок штурмових дій з боку противника біля населеного пункту Авдіївка, Донецької області.

У Дубенській районній раді розповіли, що Сергій Махновець був одним із активних краєзнавців-дослідників Дубенського (Тараканівського) форту-застави. Земляки по-праву називали Сергія вартовим форту-застави.

Краєзнавці-дослідники брати – Сергій та Олександр Махновці чимало сил і часу витратили на власні дослідження унікальної пам’ятки фортифікаційного мистецтва – Тараканівського форту-застави. Знавці історії форту та його системи укріплень були найкращими екскурсоводами цієї місцини, регулярно з’ясовували стан всіх споруд, а Сергій виконував обов’язки коменданта форту. І як результат спільної праці, видання інформаційного збірника «Дубненський форт».

Живим коридором на колінах, схиливши голови рідні, односельчани, друзі та військові побратими зібралися, аби вшанувати пам’ять та провести в останню дорогу нашого Захисника.

Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям. Сумуємо разом із вами…

0