330

0

Дубенський міськрайонний суд визнав винним 38-річного жителя села Крилів, обвинуваченого у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України).

Чоловік, будучи засудженим у листопаді 2014 року за одержання неправомірної вигоди у значному розмірі, на шлях виправлення не став і під час випробувального терміну вчинив тяжкий злочин.

Зокрема, 26 червня 2015 року він кермуючи авто у стані алкогольного сп’яніння, у селі Варковичі, Дубенського району, по вулиці Шевченка виїхав на смугу зустрічного руху й наїхав на велосипедиста, який від отриманих травм за кілька тижнів помер у лікарні.

Обвинувачений у суді свою вину визнав частково. Втім прокурор довів вину водія у смертельній дорожньо-транспортній пригоді. Винному призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки та позбавленням права обіймати певні посади на 3 роки.

Також судом прийнято рішення про стягнення з обвинуваченого 46 тисяч гривень матеріальної шкоди та 400 тисяч гривень моральної.

Вирок законної сили ще не набрав, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

0