597

0

Лайтова версія соціальної мережі Lucky Life («щасливе життя»), автором якої став дубенчанин Володими Ткачук, уже доступна в інтернеті.

Минулого року Рівненщину сколихнула новина, що кандидат у депутати до Верховної Ради України, Володимир Ткачук, кинув виклик Марку Цукербергу і планує створити першу українську мегасоціальну мережу Lucky Life. Однак, як виявилося, це не передвиборчі обіцянки, а реальні мрії та плани дубенчанина. На сьогодні доступна уже лайтова версія соціальної мережі і кожен охочий може її випробувати.

Учасники спільноти Lucky Life зможуть не лише знаходити друзів, обмінюватися думками, світлинами, заводити знайомства по всьому світу, а й з легкістю продавати, відкривати власні Інтернет-магазинчики, пропонувати послуги – розповідає Володимир Ткачук. – І все це доступне в одній соцмережі. Не потрібно купувати домен на сайті prom.ua, щоб зареєструвати магазин, не потрібно використовувати «OLX», аби щось продати.  Кожен користувач Lucky Life з допомогою абсолютно простих і доступних платформ зможе легко продавати, заробляти, відкривати магазини, започатковувати бізнес з нуля. Але це тільки верхівка айсберга“.

Разом із дубенчанином працюють програмісти з України, Франції та США. Усе для того, щоб створити соціальну мережу навіть не всеукраїнського, а глобального рівня, аналоги якої відсутні у світі.

Наразі журналісти ІА «Теза» готують детальне відео про соцмережу Lucky Life, а тому очікуйте невдовзі на цікавий та інформативний матеріал – чи вдасться дубенчанину перемогти Марка Цукерберга?

Посилання на сайт: https://lc.life/ua

0