421

0

Нещодавно завершилося будівництво сучасного басейну, який реконструювали у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Басейн знаходиться на території ліцею №7. Тут працюватимуть адміністратор, дезінфектор, технічні працівники та інструктори з фізичної культури. Зараз інструктори проходять підготовчі курси.

Басейн зможуть відвідувати школярі та дошкільнята з усього міста безкоштовно у будні дні з 12 до 16 години. В інший час тут надаватимуться платні послуги для жителів Дубна та Дубенського району. 

Про це розповіла начальниця управління освіти Дубенської міської ради Наталія Іваницька: «Орієнтовна вартість години плавання у басейні без інструктора – 85 гривень за дитину, 95 – за дорослого, з інструктором це буде вдвічі дорожче. Тариф має бути затверджений на найближчому засіданні виконавчого комітету».

За словами заступниці голови ОДА Людмили Шатковської, басейн будувався декілька років. І його вдалося реконструювати  спільними зусиллями за державні та місцеві кошти. Наразі документи на введення в експлуатацію перебувають на погодженні в Державній інспекції архітектури та містобудування України. 

Тим часом цьогоріч  у програмі «Велике будівництво» передбачений окремий напрям щодо спортивних об’єктів в ДЮСШ. Зокрема, на Дубенщині  заплановане будівництво веслувальної станції.

0