11139

2+

Травматолог Дубенської міської лікарні Сергій Муха, через якого нещодавно у Дубні розгорівся чималий скандал вже знайшов собі нове місце роботи.

Про це Сергій Муха написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук:

“Як, не хотілося, але вертаюся до теми мого незаконного звільнення з роботи. Тема, яка наробила багато шуму серед небайдужих Дубенчан і напевне ще буде використовуватися деякими особами…. Жалію тільки за тим, що не вдалося втілити задумане щодо розвитку травматологіі на Дубенщині… Я вже працевлаштувався в приватній клініці «Рівнемед», де працюю травматологом. Всі кому потрібна моя допомога (консультація чи операція) завжди готовий допомогти. Особливо Дубенчанам…”, – написа лікар.

За даними з відкритих реєстрів “Рівнемед” це приватна клініка у Рівному, якою володіє лікар з міської лікарні – Роман Остапенко. До речі, у міській лікарні працює й Роман Коваль.

Нагадаємо, що на початку липня у місті Дубно на Рівненщині травматолог з обласного центру Роман Коваль вдарив в.о. директора міської лікарні Володимира Крохмаля. ЛІкар з Рівного каже, що вступився за колегу Сергія Муху, а Володимир Крохмаль пов’язує це з своєю кадровою політикою та робочими моентами. Врешті, Сергія Муху з лікарні звільнили.

2+