894

0

Вісім територіальних громад, а саме Рівненська, Дубенська, Вараська, Березнівська, Гощанська, Здолбунівська, Острозька та Сарненська – провели упродовж суботи-неділі засідання місцевих комісій ТЕБ і НС.

Громади передбачили низку обмежень, зокрема у роботі освітніх та розважальних закладів, а також закладів громадського харчування, системи торгівлі та надання послуг.

Наразі у цих громадах найбільш критична ситуація з поширенням хвороби. Рівень захворюваності у Рівному та Дубно значно перевищує національні показники кількості нових випадків. Також фіксують зростання і в інших громадах.

Відтак у Дубні з 29 березня комісія вирішила заборонити:

1. проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних та заходів з оцінювання якості освіти:
2. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти (відповідно до п.3. Протоколу № 8 рішення комісії ТЕБ та НС міста Дубно від 22.03.2021 року);
3. Приймання відвідувачів в закладах культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників;
4. Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

0