754

1+

Учора ввечері, 21 грудня, в Рiвному на вулиці Льонокомбінатiвській застрелили чоловіка. Загиблим виявився 51-річний пiдприємець Едуард Патіс.

Сьогоднi в поліції розповіли нові подробиці трагедії.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України, слідчі встановили, що стрілянині передував конфлікт 31-річного жителя Рівненського району із компанією чоловіків, які відпочивали у кафе, а потім – із 51-річним власником закладу.

Усіх учасників події та причетного до скоєного злочину зловмисника доставили до відділу поліції для надання пояснень.

31-річний житель Рівненського району своєї вини не визнає та факт пострілу з рушниці заперечує. Слідчі також вилучили і належний йому транспортний засіб «Mercedes-Benz Sprinter».

Досудове розслідування з метою встановлення обставин, що підлягають доказуванню, триває. Вилучена рушниця, зареєстрована на 51-річного загиблого, та гільзи, вони направлені для проведення балістичної експертизи. Крім того, призначені ще й інші експертизи. За їх результатами та після проведення необхідних слідчих дій і буде прийматися рішення про повідомлення зловмиснику про підозру.

Відповідно до лікарського свідоцтва, смерть 51-річного чоловіка настала внаслідок вогнепального поранення грудної клітки із ушкодженням внутрішніх органів.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області.

1+