378

0

“Учорашні події на тимчасово окупованій території України є черговим витком гібридної війни проти нашої держави”, – наголосила СБУ в офіційному зверненні до жителів України.

Весь світ бачить, – зазначається у зверненні, – що заради досягнення своїх інтересів терористи, керовані країною-агресором, здатні піти на будь-які провокації, аби вкотре безпідставно звинуватити Україну в загостренні ситуації.

Заяви проросійських терористів про нібито плани українських військових розпочати наступальну операцію на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях є суцільним фейком, інструментом для дестабілізації та не відповідають дійсності. Наголошуємо – в ескалації конфлікту зацікавлена виключно країна-агресор та керівники псевдореспублік” – повідомляють в СБУ.

Розуміючи всі загрози, які стоять перед нашою державою, співробітники СБУ несуть службу в посиленому режимі, аби не допустити подальших провокацій, вчинення терористичних актів, диверсій та інших спроб розхитати ситуацію зсередини. Служба безпеки України разом з іншими органами влади готова вчасно реагувати на будь-які сценарії дестабілізації.

А тому співробітники Слуюби безпеки України закликають співвітчизників як у мирних містах та селах, так і на окупованій території України: зберігайте спокій, не піддавайтесь паніці та жодним провокаціям!

0