391

0

У нашій країні різко піднялися ціни на зв’язок і інтернет. Уже з першого січня поточного року «Укртелеком», найбільший в Україні оператор послуг фіксованого зв’язку, повідомив про це.

Кого торкнеться подорожчання?

За словами Михайла Шуранова, директора з корпоративних комунікацій компанії «Укртелеком», подорожчають деякі тарифні плани телефонії, а також цілий ряд інших послуг. Причини: зростання витрат на утримання мереж, а також підвищення середнього рівня заробітної плати.

Серед тарифних планів, які значно подорожчають, є, зокрема, популярний тарифний план «Домашній Базовий». У нього входить повний безліміт по місцевого зв’язку, п’ятсот хвилин по міжміській в межах нашої країни, а також триста хвилин для дзвінків на мобільні. Вартість підвищиться з сімнадцяти до ста тридцяти дев’яти гривень в місяць – на двадцять дві гривні.

Також починаючи з нового 2021 року в нашій країні різко подорожчає телебачення, про що повідомили провідні медіагрупи України. Лінійна вартість каналів даної групи виросте приблизно на тридцять відсотків. Головною причиною цього року стане підвищення роялті від медіагруп.

0