332

0

Кабмін затвердив протиепідемічні заходи під час місцевих виборів. Про це йдеться в повідомленні КМУ, опублікованому в понеділок, 14 вересня.

Заходи передбачають дезінфекцію і температурний скринінг при вході на виборчі дільниці. На виборчій дільниці буде проводитися опитування про наявність симптомів ГРВІ та температурний скринінг.

На вході до приміщення виборчої комісії та приміщення для голосування мають знаходитися антисептики для рук, а також обладнані місця для збору та утилізації масок.

Потоки виборців на вхід і на вихід мають бути розділені. Крім того, рекомендується одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Члени виборчої комісії мають сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани. Дверні ручки, поручні, сидіння слід дезінфікувати кожні дві години.Вологе прибирання необхідно проводити кожні чотири години. Виборці мають обробляти руки антисептиками, перебувати в респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть попросити тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

0