236

0

Державна програма «Доступна іпотека 7%» почала діяти з 1 березня. Іпотека може надаватися під житло на первинному ринку, майнові права на квартири та будинки з ділянками, а також квартири на вторинному ринку, які були введені в експлуатацію після 2018 року.

До держпрограми долучилися 15 уповноважених банків. Саме банк приймає рішення щодо видачі кредиту, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності потенційного позичальника.

З початку березня програмою «Доступна іпотека під 7%» вже скористалися понад півтисячі родин по всій Україні. Всього надійшли понад більше 800 заявок.

Як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, за час дії програми в області укладено 36 кредитних договорів на суму 24,6 млн гривень.

«Рівненщина входить у п’ятірку найактивніших областей-учасниць державної програми «Доступна іпотека 7%». На розгляді банків перебувають ще близько 100 заявок. З них 44 направлено для погодження Фонду розвитку підприємництва. Програма Президента України Володимира Зеленського «Доступна іпотека» – це реальна можливість отримати власне житло під 7%. Стати її учасником може будь-яка українська родина», – прокоментував Віталій Коваль.

0