433

1+

Наразі Рівненщина перебуває у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки.

Згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236, «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону в разі наявності протягом 3-х днів поспіль 2-х та більше визначених ознак.

За повідомленням Рівненської ОДА на сьогодні у регіоні 1 із 5 показників, які впливають на визначення рівнів епідемічної небезпеки, вже більше тижня поспіль перевищує граничне значення. Так, кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення – 77,2 (при граничному значені – не більше 60).

Також коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) має значення 19,6 відсотка та наближається до граничного значення (20 відсотків). Висока ймовірність, що до кінця тижня Державною комісією з питань ТЕБ та НС, у разі перевищення 2 або більше показників, на Рівненщині буде встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

На сьогодні у лікарнях першої хвилі, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19, 83% ліжок від загальної кількості ліжкового фонду, який складає 2078 ліжкомісць, забезпечені киснем. У резерві є ще 100 кисневих концентраторів. У разі виникнення необхідності вони будуть оперативно розподілені для надання медичної допомоги усім, хто цього потребує. Завантаженість ліжкового фонду в Рівненській області загалом складає 64%. На даний час є 789 вільних ліжок.

1+