125

0

В Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху.

Наша область також приєдналася до 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме у всьому світі з 17 по 23 травня.

Так, світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на поліпшення ситуації щодо дорожньо-транспортної аварійності.

Наразі проходить І етап Тижня, другий – триватиме із 15 по 21 листопада 2021 року.6-тий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із основних причин ДТП і відбуватиметься під гаслом #StreetsForLife #Love30. Тобто акцентуватиме увагу на обмеженнях швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.

Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про належну транспортну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.

Під час І-го етапу планується проведення низки заходів, серед яких національний форум з безпеки дорожнього руху, молодіжні науково-практичні семінари та конференції, єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах.

0