211

0

24 липня на Рівненщині був зафіксований антирекорд захворюваності на коронавірус – 143 випадки. Станом на вечір 27 липня у області зафіксували 79 нових випадків.

Управління охорони здоров’я РОДА постійно контролює ситуацію щодо забезпечення усіх лікувально-профілактичних закладів області засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, спеціалізованим медичним обладнанням, а також медпрепаратами.

В області прийнято програму запобігання COVID-19, на яку виділено близько 26 млн грн. На сьогодні забезпеченість закладів охорони здоров’я Рівненщини засобами індивідуально захисту та іншими розхідними матеріалами становить в межах 70%, тобто є запаси на понад 2,5 місяці.

Разом з тим Уряд змінив порядок впровадження епідемічних заходів у період адаптивного карантину. Залежно від епідситуації в регіоні встановлюватиметься один з чотирьох рівнів небезпеки поширення COVID-19 – червоний, помаранчевий, жовтий або зелений.

У зв’язку із збільшенням випадків захворювання на COVID-19 Рівненщина може потрапити до помаранчевого рівня. Дані лабораторних досліджень за наступні два дні буде надіслано головному державному санітарному лікарю України, він прийме рішення щодо ситуації в області та надасть свої рекомендації. Врахувавши їх, обласна комісія з питань ТЕБ та НС вирішуватиме питання щодо адаптивних зон у районах Рівненщини та в області загалом.

0