447

0

Рівненську обласну лікарню готують до прийому пацієнтів з коронаврусом. Про це повідомили в Рівненській ОДА вирішили за підсумками наради 27 листопада. РОКЛ стане шістнадцятим закладом в області, який прийматиме ковід-хворих.

Коли саме Рівненська обласна лікарня прийматиме хворих – у самому закладі поки не знають. Головний лікар Віктор Ткач розповів Суспільному, що назвати конкретної дати не можуть через те, що поки йде підготовка і лікарні, і відповідних документів.

“Немає ні дозволів, нічого. Але кількість хворих збільшується і ми змушені будемо приймати. Можливо, 80 ліжок буде відкрито на початок. Все буде залежати від фінансування”, – розповів Віктор Ткач.

Також він зазначив, окрім підготовчих робіт, лікарні необхідні концентратор, навчання персоналу та формування бригад.

“Нам потрібен додатково кисень, треба бочку для кисню. Персоналу, думаю, що вистачить, ми впораємося. У нас є пульманологічне відділення, там всі пульмонологи… Можливо, треба буде інфекціоніста взяти ще, кадри знайдуться”, – додав очільник обласної лікарні.

Попередньо у лікарні буде 80 ліжкомісць для хворих коронавірусом. Розміщуватимуться вони в пульмонологічному та ревматологічному відділеннях.

У РОДА також повідомили, що прийнято рішення додати 90 ліжок до потужності Рівненської міської лікарні та доставити туди в перший тиждень грудня додатковий кисневий резервуар на 2000 літрів.

0