1161

0

Реклама на телебаченні чи радіо по типу “купуй тільки у нас” вже давно не діє на жителів Дубна та району – перевірено. Та що робити, якщо конкуренція зростає, а в моду входять нові методи роботи з клієнтами? Рішення – довірити справу тим, хто “в темі”. Про вас і ваш бізнес повинні читати, чути, говорити усі. Розповідаємо, як команда ТЕЗА.TV може реалізувати бажаний результат.

РОЗКАЖІТЬ ПРО СЕБЕ: ЛЮДИ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ ПРО ЛЮДЕЙ

Ми не будемо писати вашу датовану біографію. Ми розкажемо про вашу закоханість у свою справу, про перші невдачі та найбільші перемоги. Ми вміємо знайти найголовнішу перевагу у бізнесі та розповісти про неї через історію вашого життя!

Дивіться як ми розповідали про лікарку з Дубна, яка допомагає доглядати за шкірою. А тут – ми розповідали про равликовий бізнес, який успішно розвивається поблизу Дубна та про майстриню, що власноруч сплела портерт принцеси Діани з паперу.

Чому така реклама дієва, пояснимо на прикладі. Якщо людина шукає, де замовити цікаву закуску на свято або шукає цікавий подврунок чи місце для відпочинку – вона не переписує номери з білбордів, а гуглить. Завдяки вашій розповіді про свій бізнес на нашому ресурсі клієнти знаходять вас в інтернеті швидше – ви отримуєте вищі позиції в Google.

Ціна – договірна, від 500 гривень за публікацію.

Реклама, яка не дратує

Ми не радимо щось купувати просто “бо це тренд” чи піти в заклад “бо всі місцеві вже там побували”. У кожного бізнесу є безліч переваг. Ми можемо перетворити їх в рекламні кейси, які працюватимуть. Реклама може бути корисною для клієнта та ефективною для замовника водночас.

Сьогодні користувачу не потрібно сто разів повторювати, що, наприклад, у вас класний заклад. Таким способом ви, скоріше, набриднете, ніж прорекламуєтесь. Натомість краще пояснити, в чому ваша фішка: розповісти про умови, деталі, пропозиції.

Наприклад, ми так розповідали про заклад, який пригощає дубенчан найсмачнішими суші!

Рекламний інсайд: круто розкривати ваш бізнес через досвід і людей, які в ньому працюють. Вони можуть дати рекламній інтеграції набагато більше, ніж фрази “тільки сьогодні, тільки у нас”. Зрештою, за будь-яким бізнесом стоять люди. І ці історії завжди надихають.

Ще один спосіб залишатись для клієнтів “свіжим” бізнесом – експериментувати з форматами реклами. Для цього команда ТЕЗА.TV має цілий набір креативів: рейтинги, пояснювальні підбірки, конкурси, відеоролики, інтерв’ю у студії або там, де ви працюєте. Такі формати подобаються аудиторії та добре запам’ятовуються.

Ціна – договірна, від 800 гривень.

Наші банери – ваша перевага

Щоб користувачі точно могли вас знайти – ви повинні бути у їх смартфоні. Два найпростіших способи туди потрапити – банери та соцмережі.

Завдяки зручному розташуванню банерів на нашому сайті, вони добре запам’ятовуються. Це працює, перш за все, на імідж вашого підприємства. Адже вже після п’яти показів реклами спортивного клубу чи кабінета косметолога жителі Дубна знатимуть де шукати персонального тренера чи професійного лікаря.

Десятки форматів для головної та внутрішніх сторінок – залежно від мети вашої реклами. На сайті ми пропонуємо банери або віджети з посиланням на статтю, ваш сайт чи соціальні мережі. Ми самі створимо банер та зробимо його клікабельним. Ціна – від 200 до 1500 грн.

Хочеш свою рекламу на банері – пиши або телефонуйте нам сюди 👉

Ми створюємо контент для соцмереж. Пост в Instagram і Facebook коштує 100 гривень. Сторіс – 50. За бажанням, можемо налаштувати таргетовану рекламу. Ціна буде включати вартість розміщення поста та суму, на яку просуватимемо. Скажімо, 10$ для охоплення у 10 тисяч осіб. Підбираємо індивідуально.

Чи можна створити щось більше, ніж рекламу?

Звичайно. Ми відкриті до співпраці та готові виходити за рамки наших послуг. Почути потребу клієнта та допомогти вирішити його проблему – те, заради чого ми працюємо.

Можемо запустити спецтему, організувати спільний івент чи організувати спецпроєкт. Усе це теж хороша реклама. Є ідеї?

Телефонуйте 📲 (097) 077-07-67 або 097-164-05-75.

0