197

0

Прокуратурою Рівненської області скеровано до суду, обвинувальний акт стосовно 36-річної співробітниці державного банку.

У прокуратурі Рівненської області розповіли, що жінка мала доступ до автоматизованої банківської системи і понад рік проводила фіктивні банківські операції, в результаті яких заволоділа коштами на суму понад 500 тисяч гривень.

За версією слідства, жінка, використовуючи свій логін та пароль, без відома клієнтів банку, змінювала інформацію, що обробляється у автоматизованій банківській системі. В результаті чого, змогла здійснювати несанкціонований випуск та активацію банківських карток. Після чого створювала офіційні електронні банківські чеки про видачу готівки. Впродовж 2018 – 2019 років обвинувачувана привласнювала гроші 61 клієнта.

Тепер її обвинувачують у кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї), ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За скоєне їй загрожує до 8 років позбавлення волі.

0