429

0

Днями жителя Дубенщини Андрія Павлюка посмертно відзначили Президентською відзнакою «За оборону України».

Лейтенант поліції воював у складі штурмового полку «Сафарі» об’єднаної бригади Нацполіції «Лють».

ПАВЛЮК Андрій Леонідович народився 12 грудня 1998 року, житель села Малі Дорогостаї Млинівської тергромади. Навчався у Національному університеті «Львівська політехніка».

Службу в поліції розпочав у жовтні 2020 року. У березні 2023 року прийняв рішення йти воювати у складі об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють».

Андрій Павлюк загинув під час виконання бойового завдання 14 грудня 2023 року у Бахмутському районі Донецької області. Назавжди 25…

Синову нагороду батькам Леоніду Сергійовичу і Надії Леонідівні вручили начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль та очільник поліції області Віктор Шанський під час зустрічі сімей загиблих працівників поліції.

За матеріалами Дубенської РВА.

0