353

0

На Рівненщині відбулося засідання обласної Ради християнських церков. У ній взяли участь заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Олена Гандзюк, головний санітарний лікар області Роман Сафонов та представники релігійних організацій краю.

Так, лідерів християнських спільнот області закликали дотримуватися карантинних вимог.

«Наразі, в області склалася непроста ситуація із захворюваністю на COVID-19. Тому дуже вас прошу дотримуватися усіх протиепідемічних заходів. Проводити богослужіння на свіжому повітрі та забезпечувати онлайн трансляції. Також дотримуватися дистанції і маскового режиму. Це все потрібно робити задля безпеки наших громадян. Також невдовзі відбудеться найбільше християнське свято. Минулого року в нас був позитивний досвід підготовки до Великодня, надіюся, що цьогоріч буде так само», – зазначив Сергій Гемберг.

Як повідомив Роман Сафонов, наразі на Рівненщині спостерігається пік захворюваності на COVID-19. За минулу добу зафіксовано рекордну кількість хворих за увесь час пандемії. Тому зараз вкрай необхідно дотримуватися усіх карантинних вимог.

У свою чергу, координатор вакцинації Олена Гандзюк зазначила, що найкращим методом профілактики захворювання є вакцинація.

«Прикро, що швидкими темпами поширюється потужна антивакцинальна кампанія, у якій політичні баталії не рахують людських життів. Ви є беззаперечними лідерами громадської думки. Особливо, серед людей похилого віку, у яких є найбільший ризик зараження. Своїм прикладом ви можете уберегти багатьох людей, особливо старшого віку, від смертельних випадків. Тому просимо вас підтримати вакцинальну кампанію», – звернулася до присутніх Олена Гандзюк.

0