867

0

У вівторок, 15 вересня, відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно. Про це повідомляють у Дубенській міській раді.

Враховуючи динаміку зменшення захворюваності на COVID-19, комісія планує підготувати звернення до головного державного санітарного лікаря Рівненської області та голови Рівненської обласної державної адміністрації щодо клопотання перед Державною комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України про перегляд рівня епідемічної небезпеки поширення хвороби COVID-19 на території м. Дубно з “червоного” на “помаранчевий”.

Окрім цього, комісією вирішено:

  • Посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень, маскового режиму на території ринку, передбачених “червоним” рівнем епідемічної небезпеки поширення хвороби COVID-19.
  • Повторно довести вимоги до релігійних громад міста усіх конфесій щодо необхідності суворого дотримання маскового режиму та обмеження кількості перебування вірян у храмах під час здійснення культових обрядів.
  • Повторно провести роз’яснювальну роботу серед власників орендованих транспортних засобів, які забезпечують перевезення працівників критичної інфраструктури щодо недопущення порушень чинного законодавства у період карантинних обмежень в сфері здійснення пасажирських перевезень та наголосити на персональній відповідальності.
  • Структурним підрозділам міської ради, Дубенському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області, Дубенському відділу поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області, Дубенському міськрайонному відділу ДУ “Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України”, відповідно до функціональних повноважень, забезпечити контроль за дотриманням в місті обмежувальних карантинних заходів, віднесених до “червоного” рівня епідемічної небезпеки, здійснювати роз’яснювальну роботу з населенням міста щодо необхідності дотримання карантинних обмежень.
0