410

0

Жителі Дубенщини долучились до допомоги місцевим медзкладам. На заклик про допомогу відгукнулись 13 сільських та селищна ради району, які оперативно організували пункти збору овочів при сільських радах, амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах. На жаль, не виявили бажання долучитися до акції Плосківська, Варковицька та Сатиївська сільські ради.

Для КНП “Дубенська міська лікарня” було зібрано 7,4 тонни картоплі, 500 кг моркви, 175 кг буряка, 60 кг капусти та 20 кг цибулі. Збір проводився серед мешканців Вербської, Малосадівської, Мильчанської, Повчанської, Мирогощанської, Привільненської, Птицької, Семидубської, Стовпецької, Тараканівської сільських рад та Смизької селищної ради.

Для КНП “Пологовий будинок” Дубенської міської ради передано 2,5 тонни картоплі, 180 кг моркви, 65 кг буряка, 10 кг капусти. Допомогу закладу надали жителі Озерянської, Привільненської сільських рад та Смизької селищної ради.

Крім того, овочі зібрані населенням села Майдан передані для харчування пацієнтам віддлення паліативної допомоги Рівненської обласної клінічної лікарні (хоспісу).

В.о. голови Дубенської райдержадміністрації Ірина Кружайло, керівники НП “Дубенська міська лікарня” та КНП “Пологовий будинок” Дубенської міської ради висловлюють подяку всім жителям району, які долучилися до збору овочів для харчування пацієнтів та зичать усім добродійникам міцного здоров’я.

Акція ще триває – бажаючі поділитися овочами, можуть привозити їх безпосередньо в лікувальні заклади.

0