595

0

Млинівській селищній раді, що на Дубенщині, сплатили понад 600 тисяч гривень втрат сільськогосподарського виробництва.

Господарським судом Рівненської області закрито провадження у справі за позовом Дубенської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Млинівської селищної ради до одного з Товариств про стягнення майже 635 тисяч гривень втрат сільськогосподарського виробництва, у зв’язку зі сплатою відповідачем вказаних коштів після відкриття провадження. Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура на своєму сайті.

За результатами розгляду клопотання відповідача, затвердили детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 10 га.

Оскільки товариство мало намір здійснювати господарську діяльність пов’язану з користуванням надрами, цільове призначення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства потребувало змін, які б дозволяли розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд.

При цьому, відповідно до розрахунку втрат сільськогосподарського виробництва земельної ділянки при зміні її цільового призначення розмір таких втрат склав 934,9 тисяч гривень.

Однак,  прокурором встановлено, що Товариство сплатило лише 300 тисяч гривень.

Задля усунення виявленого порушення окружною прокуратурою і пред’явлено позов до господарського суду Рівненської області.

Питання реального поновлення інтересів держави перебуває на постійному контролі органів прокуратури. 

0