95

0

Окрім того, під час рейду правоохоронці виявили іще 16 сіток загальною довжиною 1270 метрів. Осіб, які можуть бути причетні до вказаного правопорушення встановлюють. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Профілактичне відпрацювання території Хрінницького водосховища провели працівники сектору поліцейської діяльності №1 (смт Демидівка) Дубенського районного відділу поліції спільно із представниками рибоохоронного патруля.

Відтак під час патрулювання було виявлено трьох осіб, які пересувалися водоймою на човнах, а у плавзасобі одного із них була виявлена риба у сітках. На трьох місцевих жителів складено адміністративні протоколи за порушення правил рибальства за частинами 3, 4 статті 85 КУпАП.

Нагадаємо, нерестова заборона на вилов біоресурсів на Рівненщині стартувала із першого квітня. В цей період дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ. Забороняється вилов біоресурсів у будь-який інший спосіб, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – три кілограми.

Крім того, заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

Поліцейські наголошують усім громадянам на суворому дотриманні законодавства.

0