Подалі від тривог: для дітей захисників та сімей ВПО з Дубна організували відпочинок на Закарпатті
Діти дубенських військових та сімей ВПО повернулися з відпочинку на Закарпатті.
Завдячуючи співпраці управління соціального захисту населення Дубенської міської ради з Благодійним фондом “СОС Дитячі містечка” 10 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та загиблих, безвісти зниклих Захисників України мали неймовірну можливість протягом двох тижнів відпочити у психологічному кемпі, який знаходиться в місті Мукачево на Закарпатті.
Діти повернулися додому з яскравими спогадами, новими друзями та світлом у серці. Для них це були не просто дні відпочинку – це були дні щирих емоцій, нових знайомств, захопливих подорожей, екскурсій, підтримки та радості.

Дякуємо Благодійному фонду “СОС Дитячі містечка”, що у непростий для країни час ви даруєте дітям найцінніше – відчуття безпеки, уваги, підтримки та віру в добро”, – зазначили у дописі.
За матеріалами Дубенської міської ради.



