278

2+

Понеділок: очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго. Без опадів. Температура повітря становитиме +10°C вдень , вночі -2°C.

Вівторок: протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранці очікується дощ зі снігом, який у другій половині дня зміниться дрібним дощем. Увечері – дощ зі снігом. +1°C вночі, +5°C вдень.

Середа: протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Уночі очікується сніг, який вранці повинен послабшати. У другій половині дня йому на зміну прийде дрібний дощ, і тільки ближче до вечора опади припиняться. 0°C вночі та +5°C вдень.

Четвер: ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка протримається до самого вечора. Усю другу половину дня йтиме дрібний дощ. Температура повітря вдень становитиме +6°C, вночі -2°C.

П’ятниця: небо цього дня буде ясним недовго, уже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Без опадів. 0°C вночі, +7°C вдень.

Субота: хмари закриють небо вже вранці та протримаються увесь день, і тільки ввечері почнуть повільно розсіюватися. Без опадів. 0°C у нічний час та +11°C вдень.

Неділя: хмари вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься до кінця дня. Без опадів. +4°C уночі та +14°C вдень.

2+