402

0

Понеділок: хмарний день та похмурий вечір прийдуть на зміну ясному ранку. У другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора. Температура повітря становитиме +7°C вдень , вночі -1°C.

Вівторок: ясним небо буде тільки вранці, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Без опадів. -1°C вночі, +9°C вдень.

Середа: зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня й небо вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Без опадів. +1°C вночі та +10°C вдень.

Четвер: з ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура повітря вдень становитиме +16°C, вночі +5°C.

П’ятниця: з ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. У другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора. +10°C вночі, +18°C вдень.

Субота: з ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. +10°C у нічний час та +15°C вдень.

Неділя: протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. У другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора. +7°C уночі та +12°C вдень.

0