576

0

Понеділок: ясним небо буде тільки вранці, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Уночі, можливо, пройде дощ. Увесь день, починаючи з ранку, мине без опадів.+10° вночі та +19° вдень.

Вівторок: сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Удень та ввечері йтиме дрібний дощ, який буде поступово посилюватися. +21°C вдень, вночі +13°C.

Середа: небо буде вкрите хмарами тільки вночі, вранці воно очиститься та буде ясним до самого вечора. Без опадів. +13°C вночі, +20°C вдень.

Четвер: протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Усю другу половину дня йтиме дрібний дощ. +15°C вночі та +21°C вдень.

П’ятниця: протягом усього дня погода буде похмурою. З ранку і до пізнього вечора йтиме дрібний дощ. Температура повітря вдень становитиме +19°C, вночі +11°C.

Субота: сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. +11 вночі та + 19° вдень.

Неділя: увесь день буде хмарним. Удень піде дрібний дощ, проте ближче до вечора він повинен стихнути. +10°C уночі та +13°C вдень.

0