555

1+

Понеділок: очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго. Без опадів. Температура повітря становитиме +10°C вдень , вночі +6°C.

Вівторок: хмари вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься до кінця дня. Удень очікується дрібний дощ, який ближче до вечора може посилитися. +3°C вночі, +11°C вдень.

Середа: ясним небо буде тільки вранці, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. До полудня опадів не очікується. У другій половині дня можливий дощ, який до вечора повинен закінчитися. +4°C вночі та +14°C вдень.

Четвер: небо, ясне вранці, затягнеться хмарами у середині дня та погода буде похмурою до самого вечора. Удень піде дощ, який до вечора повинен послабшати. Температура повітря вдень становитиме +13°C, вночі +7°C.

П’ятниця: протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Протягом усього дня очікується дрібний дощ, який ближче до вечора повинен закінчитися. +5°C вночі, +10°C вдень.

Субота: ранок очікується ясний, а вдень та ввечері небо буде ховатися за хмарами. З середини дня і до його кінця йтиме дрібний дощ. +3°C у нічний час та +7°C вдень.

Неділя: день буде хмарним – з самого ранку небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. У другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора. +3°C уночі та +9°C вдень.

1+