716

0

Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон 21 листопада, в день Собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську парафію с. Верба.

З нагоди храмового свята владика очолив Божественну літургію.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Дубенського міського благочиння протоієрей Василій Лозинський, настоятель храму протоієрей Володимир Збавдень та прибуле духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив клірика Рівненської єпархії протоієрея Миколая Бережнюка правом носіння хреста з прикрасами.

За літургією піднесли молитву про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнську молитву про позбавлення від епідемії коронавірусу.

Помолились також за новопреставленого протоієрея Ігоря Загребельного та за всіх загиблих на Майданах, за воїнів, які відали своє життя на Сході України.

За богослужінням архієпископ Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Андрієм Збавднем.

На завершення відправи владика Іларіон освятив новозбудовану дзвіницю.

Також архієрей виголосив повчальне слово та відзначив протоієрея Володимира Збавдня Орденом архістратига Михаїла ІІ ступеня. Низку активних парафіян та меценатів відзначили медалями «За жертовність і любов до України», а також Митрополичими та Архієрейськими благословенними грамотами.

Завершилось урочисте богослужіння уставним многоліттям.

За матеріалами: Рівненська єпархія ПЦУ

0