248

0

Упродовж січня-вересня 2021 року власники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів Дубенського району 11,5 млн гривень.

Як зазначила начальник Дубенського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області Ніна Бакулевич,  це перевищило очікувані надходження на 1,8 млн гривень, а порівняно з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 3,2 млн гривень.

Трохи більша частка сплаченого платежу припадає на власників нерухомості – юридичних осіб. Вони спрямували на розвиток територіальних громад 6,3 млн грн податку на нерухоме майно. Приріст до січня-вересня минулого року склав 1,5 млн грн, а до очікуваних – 500 тис грн або 8,6 відсотки.

Жителі району перерахували за нерухомість майже 5,2 млн грн цього платежу, що перевищило минулорічні надходження дев’яти місяців на 1,3 млн гривень. Додатково фізичні особи сплатили 1,3 млн грн або плюс 33,3 відсотки.

0