299

0

Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Сплачуючи його, наші краяни дбають про добробут територіальних громад.

Упродовж січня-жовтня 2021 року платники Дубенського району спрямували до бюджетів 626,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Як повідомила начальник Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області Алла Панчук «Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 137,5 мільйона гривень».

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 470,1 мільйона гривень, що перевищує показники відповідного періоду 2020 року на 103,1 мільйона гривень. До державного бюджету платники перерахували 156,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 34,4 млн. грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«У доходах місцевого бюджету податок на доходи фізичних осіб займає значне місце і є основним джерелом їх наповнення», – акцентує Алла Панчук. На думку податківця, резерви додаткових надходжень вказаного податку, насамперед, пов’язані зі збільшенням офіційно працевлаштованого населення, підвищенням середньої зарплати та її легалізації.

0