332

0

Рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС 13 серпня Рівненська область та ще дев’ять регіонів України на основі епідемічних даних віднесена до областей із значним поширенням COVID-19.

Населені пункти області були розподілені до різних рівнів епідемічної небезпеки. Згідно цього розподілу місто Дубно через значне поширення на його території COVID-19 віднесено до найвищого рівня небезпеки – “червоної” зони.

У зв’язку з цим , відсьогодні, 17 серпня, проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:
– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
– надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
– надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
– проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я.

Також призупиняється проведення профілактичних оглядів всім категоріям населення крім дітей, які ідуть в перший клас.

0