310

0

Сьогодні, під час роботи у Млинівській територіальній громаді голова Дубенської райдержадміністрації Всеволод Пекарський поспілкувався із секретарем Млинівської селищної ради Олександром Міщанюком. 

У ході зустрічі обговорили ряд важливих й проблемних питань, зокрема: передача майна у комунальну власність територіальної громади; ремонт доріг (в тому числі автошляхів державного та обласного значення на території громади); проблему із забрудненням навколишнього середовища та збереження водних біоресурсів; наповнення бюджету громади та виконання його дохідної частини; питання по землі та містобудівній документації.

Всеволод Володимирович наголосив і на важливості налагодження горизонтальних зв’язків між відділами й структурними підрозділами адміністрації й органів місцевого самоврядування: «Ми відкриті, готові чути громади й допомагати. А для цього –озвучуйте свої проблеми, потреби, пропозиції по співпраці. Разом – ми сильніші, дієвіші, а, отже, й успішніші».

На особистий прийом до очільника району прийшов Віталій Тарасюк – журналіст та головний редактор місцевої газети «Гомін і К». Були озвучені питання які будуть обговорені на найближчій нараді у РДА з керівниками територіальних відділів та управлінь району. Також обговорили питання співпраці районного видання із органами влади.

0